Konsolosluk resmi sitesi değildir.  Bulgaristan Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.mfa.bg/embassies/turkeygc2. İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

Consultation For Republic Of Bulgaria
Consultation For Republic Of Bulgaria
Consultation For Republic Of Bulgaria
Previous
Next

Belçika Vizesi İçin Gerekli Evraklar

 

Belçika vize başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin Belçika vize başvuru formunu İngilizce, Almanca, Flemenkçe ya da Fransızca dillerinden bir tanesi ile eksiksiz olarak doldurması, seyahat amacını destekleyecek belgeler ile başvuru dosyasını hazırlaması ve konsolosluk yetkilisinin vize başvurusu yapan kişinin seyahati bittiği zaman Türkiye’ye geri dönmesini gerektirecek sıkı bağlarının olduğunu kanıtlayacak belgeleri sunması, Belçika Konsolosluğu’nun vize başvurusu adına istediği zorunlu şartlardır.

 

Vize başvuru formunun imzalanması ve tarih atılmış olup eksiksizce doldurulması gerekmektedir. Bununla beraber vize çeşidine uygun dokümanlar ve orijinal pasaport sahibine ait fotoğraf da yine zorunlu detaylardır.

Bulgaristan Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.mfa.bg/embassies/turkeygc2 olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.